C-pharm d.o.o.
Croatia HR-MF-000034262 Last updated 8 Jun 2026
Is this your brand? Sign in to claim this brand
- Devices
- 26
- Registries
- EUDAMED
- FDA recalls
- 0
Catalogue
Ceos Haemophilus Test Medium Ref 500898
CEOS Sabouraud dextrose agar W/CAF 500mg Ref 664020072
Ceos Mio Medium Ref 561510
Ceos Plate Count Agar (Standard Methods Agar) Ref 66105463
Ceos Violet Red Bile Agar With Glucose (Vrbg) Ref 66110275
Ceos Mueller Hinton Agar Ref 50105437
Ceos Enteroccocus Selective Agar Ref 50069856
Ceos Baird Parker Agar Ref 54105406
Ceos Esculin Iron Agar Ref 504014822
Ceos Sabouraud Maltose Agar Ref 50105439
Ceos Rogosa Agar Ref 50105413
CEOS Stock culture media Ref 5963683
CEOS Chromogenic Candida agar Ref 50110456
Ceos Triptose Sulfite Cycloserine (Tsc) Agar Ref 50111972
CEOS Schaedler agar Ref 501066-1
Ceos 2% Sodium Deoxycholate Ref 560D2
Ceos Neutralizing Agar Ref 501449
Ceos Azide Maltose Agar Ref 55110707
Ceos Sulphite Polymyxin Sulfadiazine (Sps) Agar Ref 664020942
Ceos Rappaport Vassiliadis Broth Ref 54107700
CEOS Contact TSA with neutralizers Ref 484021502
Ceos Campylobacter Enrichment Broth (Bolton) Ref 534012861
Ceos Triptose Sulfite Cycloserine Agar Ref 54111972
About
Preuzmite i pregledajte dvojezični katalog naših mikrobioloških podloga i ostalih proizvoda PREUZMITE KATALOG PROFIL TVRTKE C-pharm d.o.o. je tvrtka nastala rebrendiranjem tvrtke Certifikat d.o.o. koja je osnovana 2006. godine. Tvrtka 2012. godine započinje proizvodnju in vitro dijagnostičkih proizvoda te
Information
- Country
- Croatia
- Address
- 15, Gospodarska zona Vukovar, Vukovar, Croatia
- Website
- www.c-pharm.hr
- [email protected]
- Phone
- 0038532534154
- PRRC contact
- Ines Bajto
- EUDAMED SRN
- HR-MF-000034262