KIMBERLY-CLARK B.V.
Netherlands Last updated 8 Jun 2026
- Devices
- 139
- Registries
- EUDAMED
- FDA recalls
- 0
Catalogue
Depend vložné pleny Flex Ref S1762
Depend Natahovaci kalhotky Ref S1979
Depend vložky pro únik moči Ref 20057930
DryNites natahovací kalhotky pro děti Ref 2252102
Depend Natahovaci kalhotky pro ženy Ref 1984122
Depend Natahovaci kalhotky pro ženy Ref S1944
Depend Natahovaci kalhotky Ref 1983003
Depend Natahovaci kalhotky Ref P1972561
DryNites Detské, natahovací kalhotky na noc Ref 2243022
DryNites Detské, natahovací kalhotky na noc Ref 2242021
Depend Plenkové kalhotky Ref S1731
DryNites natahovací kalhotky pro děti Ref 2251132
Depend Natahovaci kalhotky Ref 1972566
Depend Natahovaci kalhotky Ref S1973
DryNites natahovací kalhotky pro děti Ref 2163042
Kotex 2in1 Liners Ref 9426092
Depend vložky pro únik moči Ref 1561690
Depend Natahovaci kalhotky Ref S1972
Depend vložky pro lenky únik moči Ref S1563
Depend vložky pro únik moči Ref P1561684
DryNites natahovací kalhotky pro děti Ref 2254024
DryNites natahovací kalhotky pro děti Ref 2243023
Depend Natahovaci kalhotky Ref 1980575
Depend Anatomické Vložné plenky Ref 1995312
Depend Plenkové kalhotky Classic Ref S1920
DryNites Detské, natahovací kalhotky na noc Ref 2243013
Depend Natahovaci kalhotky pro muže Ref 1948026
DryNites natahovací kalhotky pro děti Ref 2244023
Depend Natahovaci kalhotky pro muže Ref S1985
Depend Plenkové kalhotky Ref 1741232
Depend Anatomické Vložné plenky Ref 1997312
DryNites natahovací kalhotky pro děti Ref 2252142
Depend Natahovaci kalhotky Ref 1971546
DryNites natahovací kalhotky pro děti Ref 2151142
Depend Plenkové kalhotky Ref 1731262
Depend Anatomické Vložné plenky Ref 1994312
Depend Natahovaci kalhotky Ref 1974125
DryNites natahovací kalhotky pro děti Ref 2164042
Depend vložky pro únik moči Ref S1565
DryNites podložky Ref 2907053
Depend vložky pro lenky únik moči Ref 1560687
Depend Natahovaci kalhotky Ref 1971825
Depend Natahovaci kalhotky pro ženy Ref 1944122
Depend Natahovaci kalhotky pro ženy Ref S1963
Depend vložky pro únik moči Ref S1567
Depend Natahovaci kalhotky pro muže Ref S1959
Depend Natahovaci kalhotky Ref 1981003
DryNites natahovací kalhotky pro děti Ref 2364002
Showing 51-100 of 139
Information
- Address
- 35, Copernicuslaan, Ede, Netherlands
- Website
- kcc.com
- [email protected]
- PRRC contact
- Yolanda Gomez Rodriguez
- EUDAMED SRN
- NL-MF-000004367